برای رفع سیاهی زیر چشم، لیزر یک روش مفید است. این درمان با استفاده از پرتوهای نوری که برای صاف کردن لایه های پوست بکار می روند صورت می گیرد. این پرتوهای نور که یا مادون قرمز یا ماوراء بنفش هستند قابل مشاهده بوده طول موج هایی ایجاد می کنند که روی پوست حرکت می کنند. انرژی ایی که از برخورد نور با پوست آزاد می شود و توسط لایه های مختلف پوست جذب می شود رنگدانه های غیرمعمول پوست را اصلاح و درمان تیرگی زیر چشم می باشدپزشکان اظهار داشته که انواع مختلفی لیزربرای درمان استفاده می کنند

پف زیر چشم ممکن است برای همه مردان و زنان بطور مشابه ایجاد شود. چشم ها به علت پف زیر چشم ظاهر ورم کرده و خسته ای پیدا میکنند و با توجه به میزان شدت مشکل ایجاد شده، ورم زیر چشم می تواند باز کردن یا بستن کامل چشم ها را دشوار نماید. دلایل مختلف و متعدد برای پف زیر چشم وجود دارد که بعضی از آنها قابل اجتناب و بعضی دیگر غیر قابل اجتناب هستند.

پلاسماجت (از طریق یونیزاسیون گازهای اتمسفر-حالت چهارم ماده) پلاسما ایجاد می کند تا انقباض فوری و تنگی فیبرهای دور چشم را تحریک کند. این دستگاه لکه های ریزی در پوست ایجاد می کند که سلول های سطحی پوست را تصعید می‌کند (تبدیل از حالت جامد به گاز).پلاسماجت سبب خونریزی یا صدمه بافت های مجاور بویژه لایه عمقی و مهم پوست (بازال لامینا) نمی شود.

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی