واترجت body jet

افرادی که از لحاظ فیزیکی ظاهر و وزن مناسبی دارند ولی با چاقی هایی درگیر هستند که در برابر رژیم غذایی یا ورزش، مقاوم اند توسط body-jet می توانند تجمع چربی های مقاوم به رژیم غذایی و ورزش را از بین ببرند. با بکارگیری body-jet و با نیروی بسیار دقیق تکنولوژی water-jet، بافت نامطلوب چربی با روش های معمولی و طبیعی به آرامی از بافت زیر پوست بیرون آورده شده حذف می شود.

این عمل جراحی بسیار آسان و سرپائی بوده و بدون انجام دادن بیهوشی کامل می باشد و با استفاده از بیهوشی موضعی می باشد . روش واتر جت یک روش نوینی می باشد که در این روش با پاشیدن آب با قدرت بسیار در بین چربی های زیر پوست قطعه قطعه گشته و سپس ازبافت ماهیچه جدا می گردند و این چربی ها هم زمان به داخل دستگاه مکیده می گردند . در این روش برعکس سایر روش ها و دستگاه های که چربی خروجی را از بین برده و چربی ساکشن شده زنده نیست و این پس از انجام جراحی چربی ها دور ریخته شده در این روش چربی های زنده می باشند و می توان این چربی ها را قسمت های مختلف بدن تزریق نموده و تا میزان قابل توجهی درصد چربی که تزریق می گردد در بدن باقی می ماند و پیوند چربی گرفته است.
آیا نتایج دستگاه بادی جت دائمی می باشد ؟
لاغر کردن با دستگاه بادی جت بسیار آسان می باشد و نتایج لاغری با این دستگاه ها طولانی مدت است و اگر بیمار بعد از انجام تخلیه چربی مجددا دچار اضافه وزن شود این اضافه وزن در کل بدن شخص به شکل متناسب توزیع می گردد و ناحیه خاصی از بدن تجمع چربی رخ نمی دهد بلکه چربی به شکل متناسب توزیع می گردد ولی پزشکان و جراحان توصیه می کنند حتما بعد از انجام این عمل به روش بادی جت یا هر روش لاغری دیگری از پرخوری و کم تحرکی بپرهیزند .
اشخاص مناسب انجام پیکر تراشی با روش بادی جت
اشخاصی که دارای سن کمتر از 60 سال می باشند و تجمع چربی در نقطه خاصی از بدن آنها شامل شکم ، پهلو، پشت ران ، بازوها و … می باشند می توانند این چاقی موضعی که در این نواحی وجود دارد را از بین ببرند .
پس از جراحی با روش بادی جت پوست آن ناحیه شل و آویزان باقی می ماند ؟
طبیعی وعادی می باشد که پس از انجام ساکشن و بیرون کشیدن چربی اضافه موقتا شل و آویزان شود اما این حالت را می توان با بستن شکم بند (گن)جلوگیری کرد و پس از چند هفته برطرف خواهد شد و بدن به شکل کامل فرم می گیرد .
بعد از انجام ساکشن به روش بادی جت به چه میزان از آن ناحیه از بدن شخص کوچکتر می شود ؟
معمولا 4 هفته اول منطقه ای که ساکشن شده به طور چشم گیری با انجام یک بار جراحی متناسب می گردد البته اصلاح سایز طی 6 ماه ادامه خواهد داشت .
مزایای روش بادی جت :
در این روش چربی به شکل زنده خارج می گردد و می توان این چربی ها را به ناحیه دیگری تزریق کرد ، این روش کم عارضه ترین روش می باشد و در روش لاغری با بادی جت دوران نقاهت بسیار کم می باشد .
معایب بادی جت :
بسیار جزئی است و شامل :
1- هماتوم خفیف
2- درد خفیف : که در روز اول بعد از عمل رخ می دهد .لازم به ذکر است که بادی جت عوارض بسیار کمتر و پایین تری نسبت به سایر روش ها دارد.

 

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 7 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی