هیدرودرمی

هیدرودرم از قدرت التیام‌بخشی طبیعی آب و اکسیژن برای لایه‌برداری آسان پوست بهره می‌گیرد. نام این روش درمانی برگرفته از واژه "هیدراته" به معنای "موجب جذب رطوبت شدن" است. هیدرودرم را باید به دلیل توانایی در مرطوب کردن پوست از دیگر روش‌های کنونی بازسازی پوست، مانند میکرودرم ابریژن، لایه‌برداری شیمیایی و لیزر آی پی ال متفاوت دانست. در هیدرودرم یا آبرسان پوست نوین‌ترین فن‌آوری مراقبت از پوست، هیدرودرمی، آبرسانی پوست است که در این روش به وسیله جریان گالوانیک مواد مخصوص آبرسان به عمق پوست فرستاده می شود. این روش برای پوستهای چرب دهیدراته( بدون آب) نیز انجام میگیرد. در این روش می بایستی ابتدا پوست به طور کامل پاکسازی شده و بعد عمل آبرسانی به پوست انجام می شود.

مزایای آبرسانی پوست
هیدرودرم لایه‌های مرده و بد رنگ پوست را جدا می‌کند و به دلیل تحریک کردن افزایش تولید کلاژن باعث جوانسازی پوست می‌شود. بسیاری از بیماران فقط پس از یک جلسه با بهبودهای چشمگیری در صورت، بافت و رنگ ناحیه‌های درمان شده مواجه می‌شوند. هیدروردم موارد زیر را نیز بهبود می‌بخشد:
پوست چرب یا خسته
منافذ باز پوست
گرفتگی منافذ پوست
جای زخم‌های جزیی آکنه
اختلال‌های جزیی رنگ پوست (مانند بافت نامناسب پوست یا تجمع نابرابر رنگدانه‌ها)
عوارض و خطرات احتمالی
چنانچه هیدرودرم توسط متخصص مجرب انجام شود، احتمال بروز عوارض به صفر خواهد رسید. اکثر موارد بروز عوارض از انجام عمل در محیط و شرایط ضدعفونی نشده یا کاربرد نامناسب دستگاه ناشی می‌شود. اثرهای جانبی نامطلوب بسیار نادراند و در صورت مراجعه به پزشک یا کارشناس ماهر و به کارگیری مناسب دستگاه مناسب بروز نمی‌یابند. مراجعه به متخصص احتمال بروز عوارض را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی