ماسک طلا (GOLDEN MASK)

پوست وسیع ترین عضو بدن انسان است که تحت تاثیر عوامل محیطی مانند آلودگی هوا ، استرس ، افزایش سن و ... ممکن است به مرور زمان دچار آسیب هایی شود این عوامل می توانند باعث بروز چین و چروک و یا ایجاد لک و تیرگی در پوست شوند که این امر مخصوصا برای خانم ها بسیار ناخوشایند است . با رعایت برخی از مراقبت های پوستی در سن مشخص می توانیم از بروز مشکلات پوستی پیشگیری نماییم . از سن ۳۵ سالگی جریان احیای طبیعی پوست آهسته شده و سرعت آن کم می شود. این سن مناسب ترین سن برای شروع انجام مراقبت های پوستی می باشد .

یکی از راههای زیبایی و شادابی پوست استفاده از ماسک می باشد. ماسک ها در واقع با موادی که در تهیه آنها استفاده شده است بعنوان مکمل در کنار سایر کرم ها و سرم های ضد چروک ،برای حفظ و احیای شادابی و سلامتی پوست مورد استفاده قرار می گیرند . ماسک ها با جدا کردن قسمت های خارجی سطح پوست، سبب پاک سازی و لایه برداری سطحی و تحریک پوست شده و طراوت و شادابی به آن می دهند.
ماسک های متعددی برای زیبایی پوست استفاده می شود یکی از جدیدترین و موثرترین ماسک ها ، ماسک طلا است که امروزه طرفداران بیشماری دارد .
طلا عنصری بسیار با ارزش برای پوست وبویزه بانوان است. در ماسک طلا میزان مشخصی عنصر طلا ( حدود 0/03 ) به کار رفته شده است که این میزان طلا به پوست کمک می کند تا با احیای کلاژن مورد نیاز پوست و لایه برداری پوست ، منجر به درمان چین و چروک و درمان تیرگی ها شده و همچنین باعث کشیدن پوست و لیفتینگ می شود .
ماسک طلا یک روش فوق العاده برای بهبود وضعیت پوست است و یک روش فوق العاده برای درمان پوست محسوب می شود. این نوع ماسک زمانی که در ترکیب با دیگر محصولات تقویت کننده کلاژن استفاده می شوند، تاثیر بیشتری خواهد داشت.
خواص ماسک طلا
- این ماسک می تواند خطوط نازک و چروک ها را کاهش دهد.
- میزان انعطاف پذیری پوست را افزایش می دهد
- به بهبود گردش خون کمک می کند
- رنگ پوست را روشن و شفاف می کند
- این ماسک به کاهش تخریب کلاژن کمک می کند که معمولا در سن 25 سالگی رخ می دهد
- التهاب را کاهش می دهد (التهاب علت اصلی آکنه و تجمع رنگدانه هاست.)
- طلا حاوی ترکیبات آنتی باکتریال و ضدالتهابی است که دارای تاثیرات تسکین دهندگی و پاک کنندگی پوست است.
- ماسک طلا به سفت شدن پوست کمک می کند

 

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی