رفع شلی،افتادگی و چربی غبغب

لیفت غبغب (لیفت صورت برای جراحی غبغب اگر تمایل داشته باشید) یکی از قابل اعتماد ترین راه ها برای از بین بردن غبغب و شل شدن پوست گردن است. به خصوص برای غبغب هایی که خیلی افتاده شده است. با این حال این روش ممکن است برای همه ی بیماران مناسب نباشد. برای غبغب هایی که خیلی افتاده نیست شاید بتوان از روش هایی استفاده کرد که تهاجم کمتری داشته باشد (بدون جراحی) و فقط وقتی به جراحی متوسل شد که بعضی از روش های غیر جراحی برای درمان غبغب افتاده ناکام مانده است.

در این جا بعضی از بهترین روش ها برای تنگ کردن و سفت کردن غبغب افتاده بدون جراحی توضیح داده شده است.
سفت کردن غبغب بدون جراحی
این درمان غیر تهاجمی برای غبغب های افتاده از انرژی رادیو-فرکانسی یاRF.LDM برای سفت کردن و از بین بردن پوست شل شده ی اطراف فک و گردن استفاده می کند.

این روش شامل قرار دادن پوست در معرض پالس های امواج رادیویی کوتاه و قوی یا های فرکانس است که به اعماق لایه های زیر پوستی نفوذ می کند بدون اینکه به سطح پوست آسیب برساند.

این کار باعث می شود الیاف کلاژن فرسوده در هم بشکند و تولید کلاژن های جدید و با کیفیت را در طول مدت ۴-۶ ماه تحریک کند. همچنان که منطقه ی تحت درمان به تدریج محکم شد، غبغب کاهش پیدا می کند. حسن این روش این است که تمام این فرآیند بدون جراحی انجام می شود.

یکی از مهم ترین ویژگی های این فرآیند که باید به آن توجه شود این است که فقط برای غبغب ها و افتادگی های متوسط موثر خواهد بود- یعنی در اوایل سالخوردگی.

از بین بردن غبغب با استفاده از فیلر ها
تزریق به وسیله ی فیلرها یا پر کننده ی های تزریق مسلما بهترین روش غیر تهاجمی برای پوست های شل شده می باشد. همان طور که حدس زدید، فیلر ها به منطقه ای از پوست که تحت تاثیر غبغب قرار گرفته است تزریق می شود. فیلر ها با حجم دادن به پوست باعث می شوند غبغب از بین برود و در نتیجه خطوط فک دوباره شکل بگیرد. اما بنا به گفته پزشکان، فیلر ها بر عکس لیفت صورت موقتی هستند.

 

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی