Alex لیزر

لیزر موهای زائدALEX که باعث می شود تا پوست زیبا و نرم تری نسبت به گذشته داشته باشید و علاوه بر این از روش های موقتی مانند استفاده از ژیلت و تیغ ، موم ، و اپیلاسیون راحت خواهید شد . مطب دریتا با ارائه خدمات ویژه برای لیزر موهای زائد ، محیطی کاملا بهداشتی به همراه متخصصین و پزشکان مجرب در این زمینه همراه شما عزیزان خواهد بود .

مهم ترین مزیت استفاده از لیزر موهای زاید، از میان برداشتن نیاز به دیگر روش های حذف مو هست.شما هم حتما تجربه ی ناخوشایند مو های زیر پوستی یا حساسیت ها و التهاب های بعد از اپیلاسیون و یا استفاده از تیغ را داشته اید. یا شاید این مساله که بعد از هر بار تیغ یا اپیلاسیون یا کرم و ... مو ها در مدت زمان کمی دوباره شروع به رشد کرده اند شما را آزار داده است. میدانید که استفاده از لیزر میتوانید شما را برای همیشه از شر این اتفاقات خلاص کند و در نهایت پوست شما را تبدیل به پوستی نرم و عاری از هر گونه التهاب و زبری کند.
قبل از اقدام به لیزر از مشاوره با متخصصین ما بهره مند شوید تا تایپ پوست خود و نیازهای آن را بشناسید و بیشترین نتیجه را در مورد لیزر مو های زاید داشته باشید.

فاصله ی جلسات لیزردرمانی چقدر خواهد بود؟

تعداد جلسات لازم لیزر موهای زائدالکس به ناحیه مد نظر و البته جنس پوست و موها بستگی دارد، مورد بعدی فاصله ی بین جلسات است که بسته به محل لیزر تفاوت دارد و بین يك تا 2 ماه می باشد ، تشخیص و تخمین زمان لیزر ها با تشخیص متخصص پوست یا کارشناس مربوطه در کلینیک زیبایی انجام می پذیرد. بهترین معیار فاصله بین لیزرها،زمانی است كه طول می كشد تا تعداد قابل توجهی از موها در بیاید. بیمار ایده آل، بیماری است كه پوستی روشن اما مویی مشكی و ضخیم داشته باشد. انتظاراتش واقع گرایانه بوده و اختلال هورمونی نداشته باشد.

مزایای لیزرAlex

برای رنگ پوست سفید بسیار موثر می‌باشد.
می‌تواند طیف وسیعی از مشکلات پوستی را درمان کند.
دارای دوره‌ی بهبودی کوتاهی است.
این لیزر نیاز به تعداد جلسات درمانی کمی دارد.
عوارض جانبی لیزر جدی نمی‌باشند.
نرخ تکرار سریع لیزر به معنی افزایش سرعت درمان است.
بر روی انواع مختلف پوست از رنگ سفید تا زیتونی موثر است.
برای انواع نازک مو در مقایسه با لیزرهای دیگر موثر می‌باشد.
سیستم لیزر دارای نرخ نفوذ بسیار مناسبی است.
نواحی بزرگ پوست پوشش داده می‌شوند.
دارای کولینگ(سرمای بسیارقوی می باشد برای جلوگیری از سوختگی احتمالی)

معایب

این سیستم برای استفاده در پوست‌های خیلی تیره مناسب نمی‌باشد.
لیزر مورد استفاده در این سیستم اگر درست تنظیم درجه نشود می‌تواند باعث تغییراتی در رنگدانه‌های پوست شود.
این سیستم می‌تواند به دلیل نرخ بالای تکرار لیزر دردناک‌تر باشد که این مساله با کولینگ ویا کرم های بی حسی کاملا قابل رفع است.
مشکلات وجود موهای زائد بر روی پوست:
ایجاد پوست مرغی
ایجاد ظاهری نازیبا

درمان:

می توان از مواد از بین برنده ی موهای زاید بهره برد مثل: کرم های موبر،تیغ،ژیلت،وکس و....که هرکدام موجب تاخیر در رویش مجدد مو نخواهند شد اما استفاده از لیزر برای ازبین بردن موهای زائد علاوه برآن که پوستی لطیف به ارمغان می اورد موجب می شود رویش مجدد مو با تاخیر همراه شود.

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی