لیزر کیوسوئیچ (Q-Switched)

این دستگاه برای لک ای پوستی که به ابعاد کوچک و بزرگ اما با تعداد کمی بر روی پوست شما وجود دارد کاربرد دارد و اگر پوست شما دارای تعداد زیادی از لکه های قهوه ای است بهتر است استفاده از دستگاه کیوسوئیچ را فراموش کنید زیرا پاسخ گوی لک های زیاد نیست
این دستگاه برای برجای ماندن لک های خورشیدی که بر روی قفسه ی سینه یا بازو و …. است موثر بوده و پاسخ گوی خوبی محسوب می شود.

این دستگاه دارای انرژی باایی است که وارد پوست شده و رنگدانه های پوستی که بر اثر تاتو و یا خالکوبی های با عمق زیاد است را ریز کرده و برای این مکانیسم گرما و داغی بالایی را به پوست وارد می کند که البته این رمای بالا با خنک کننده ای که بر روی این دستگاه نصب شده است قابل کنترل است اما باید ناحیه مد نظر حتما بی حس گردد تا درد و سوزشی را بیمار حس نکند.
تعداد جلسات استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چند نوبت است؟
در جلسه ی اولی که از دستگاه کیوسویچ استفاده می کنید 75%الی 85% مشاهده خواهید کرد که جای خالکوبی و یا تاتو و…… از بین رفته است پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب 100%را از این دستگاه مشاهده می کنید پس تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل کنید.
مراقبت های بعد از استفاده از دستگاه کیوسوئیچ به چه ترتیبی است؟
بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ پوست دچار التهاب و قرمزی می شود که به مرور زمان پوست شروع به ترمیم خود می کند و پوسته پوسته می شود و درمان طولانی مدتی دارد پس بهتر است که صبور باشید تا طول درمان آن به پایان رسد لازم به ذکر است که بعد از انجام لیزر کیوسوئیچ از آفتاب دوری کنید تا دوران نقاهت آن به پایان رسد زیرا آفتاب باعث بروز کک و مک ب روی پوست می شود.
مزایای استفاده از لیزر کیوسوئیچ چیست؟
رفع و درمان ملاسما
از بین بردن لکه های قهوه ای صورت
از بین بردن کک و مک
پاک کردن تاتو
از بین بردن خال های مادرزادی
کم خطر بودن
مضرات دستگاه لیزر کیوسوییچ
1- امکان برگشت لک و کک و مک در صورت عدم استفاده مرتب از ضد آفتاب
2-امکان پررنگ تر شدن لک و کک و مک 10 درصد از مراجعین این خدمات
3-امکان آسیب به پوست در صورت استفاده فرد غیر پزشک

 

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 8 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی