تزریق ژل - فیلر خط خنده

اگر چه خط خنده نشان دهنده یک زندگی سرشار از شادی و نشاط است که لب‌ها را بارها به لبخند واداشته است، اما این خطوط به موازات بالا رفتن سن عمیق می‌شود و چهره را پیرتر از سن واقعی نشان می‌دهد. مواجهه با نشانه‌های پیری اجتناب‌ناپذیر است، با این حال می‌توان به کمک بعضی روش‌های پیشگیری از ایجاد خط خنده از بروز نشانه‌های پیری زودرس جلوگیری کرد و حتی این خطوط و چروک‌های آزاردهنده را صاف کرد و از بین برد.

علل ایجاد خطوط دور لب و خط خنده
حرکت ماهیچه‌های لب‌ها و دور دهان هنگام صحبت کردن، لبخند زدن، سیگار کشیدن یا بوسیدن چروک‌هایی را روی پوست ایجاد می‌کند که در درازمدت دائمی می‌شود. بنابراین علت اصلی ایجاد شدن خط لبخند را می‌توان حرکت این ماهیچه‌ها دانست. البته خطوط و چروک‌ها گاهی حتی هنگام بی‌حرکت و ثابت بودن ماهیچه‌ها نیز شکل می‌گیرد، چرا که تولید کلاژن، الاستین و اسید هیالورونیک با افزایش سن ضعیف شده واز بین می رود. درنتیجه پوست توانایی برگشت به محل اصلی، یا همان خاصیت ارتجاعی را از دست می‌دهد. به علاوه افزایش سن افتادگی گونه‌ها و به تبع آن ایجاد چین‌های کشیده شده از بینی تا دهان، خط اندوه و افتادگی گوشه‌های دهان را نیز به همراه دارد.
درمان‌های خط خنده
تزریق ژل: ژل (فیلر یا پرکننده) برای برجسته و پر کردن خطوط یا چین‌ها تزریق می‌شود. تزریق ژل درمانی موفقیت‌آمیز برای برطرف کردن چین‌ها و خطوط ثابت دور لب‌ها، گونه‌ها، خط بینی تا دهان، خط اندوه و بالا بردن گوشه‌های لب است. هزینه درمان خط خنده با تزریق ژل، بسته به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف وبرند ژل مصرفی، متفاوت خواهد بود.

مزایای تزریق ژل:
کنترل حجم با تزریق ژل
سرعت تدریجی درمان
حل شدن راحت توده‌ها بعد از تزریق ژل
کبودی کم‌تر با تزریق ژل
دوام و ماندگاری بیش‌تر تزریق ژل
احتمال بسیار پایین واکنش‌های آلرژیک در تزریق ژل استاندارد و دارای تاییدیه وزارت بهداشت وFDA

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 10 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی