تزریق ژل یا چربی به پشت دست

بسیاری از افراد ظاهر چهره را مبنای تشخیص سن ما می‌دانند، دست‌های ما نیز می‌تواند شاخصی از سن ما باشد. دست‌های ما به‌طور دائم در معرض عوامل مختلف محیطی قرار دارند، و با افزایش سن، تغییرات مرتبط با روند پیری، ازجمله لکه‌های پوستی، از دست رفتن حجم و نازک شدن پوست در پشت دست‌ها پدیدار می‌گردد. بنابراین، جوان کردن پوست دست می‌تواند روند پیری را معکوس کرده و ظاهری جوان‌تر در دست‌ها ایجاد کند.

تزریق ژل یا چربی می‌تواند بهبود قابل‌توجهی در ظاهر دست‌های پیر ایجاد کرده، رگ‌ها و تاندون‌های برجسته را پنهان و محو کرده و ظاهری گوشتالو، پر و جوان در دست‌ها ایجاد نماید. پس از تزریق ژل یا چربی، دست‌ها گوشتالوتر شده و ظاهری پرتر و جوان‌تر در دست‌ها ایجاد می‌شود. علاوه بر این، ژل‌ها-چربی موجب رفع چین‌وچروک‌ها نیز می‌شوند. فرمول‌بندی ژل شفاف اسید هیالورونیک، که در محصولاتی چون برند ژوویدرم و رستالین و... یافت می‌شود، به‌گونه‌ای خاص انجام‌گرفته تا مانند اسید هیالورونیک بدن شما عمل کند، و درنهایت به‌طور طبیعی تجزیه می‌گردد. به‌منظور ایجاد راحتی بیشتر و به حداقل رساندن درد مرتبط با تزریق، از کرم‌های بی‌حس‌کننده موضعی یا مسدودکننده‌های عصب قبل از تزریق استفاده می‌شود. بیماران می‌توانند در همان روز درمان فعالیت‌های روزانه خود را از سر بگیرند. هرگونه تورم یا کبودی جزئی به‌سرعت برطرف می‌گردد

میزان ماندگاری نتایج :
نتایج به‌طورکلی 12-6 ماه یا بیشتر دوام خواهد داشت. ماندگاری نتایج در این درمان متغیر است و هر فرد ممکن است بسته به آناتومی، سوخت‌وساز بدن، میزان محصولات استفاده‌شده و مکان تزریق،‌ سبک زندگی و غیره به نتایجی متفاوت دست یابد.
مزایای تزریق ژل – چربی به پشت دست:
بازیابی حجم دست که ظاهری لاغر و پیر در دست‌ها ایجاد می‌کند
محو کردن لکه‌های ناشی از سن و نور خورشید
کمک به ایجاد جوان‌سازی پوست دست
معایب تزریق ژل -چربی به پشت دست:
گاها ایجادعدم تقارن
ورم و کبودی بعد از تزریق که ازبین می رود
قبل از درمان
قبل از درمان برای جوانسازی پوست دست، پزشک شرایط پزشکی و داروهای مصرفی شما را کنترل می‌کند. در مورد خطرات بالقوه و عوارض جانبی درمان با شما صحبت خواهد کرد. آمادگی خاصی قبل از این روش درمانی نیاز نیست. بااین‌حال ممکن انجام اقدامات زیر برای شما سودمند باشد:کبودی عارضه جانبی متداول پس از تزریق ژل و یا چربی می‌باشد. برای کاهش میزان کبودی بعد از تزریق عدم مصرف هرگونه داروی ضدالتهابی مانند ایبوبروفن، آسپیرین و یا رقیق‌کننده‌های خون، حداقل یک هفته قبل از درمان بهتراست. بااین‌حال توجه داشته باشید بدون اجازه پزشک داروهای خود را قطع نکنید. استفاده از ضد درد استامینوفن می‌تواند برای شما مفید باشد.حداقل یک هفته قبل از درمان از مصرف مکمل‌های روغن ماهی، سیر، زنجفیل یا هرگونه مکملی که حاوی گیاهان گل مغربی، جینکو و گل راعی است، خودداری کنید. شما همچنین باید از مصرف هرگونه مولتی‌ویتامینی که حاوی ویتامین E هست، پرهیز نمایید.ترک مصرف الکل قبل از هر پروسه درمانی توصیه می‌شود. شما باید از مصرف الکل حداقل یک روز قبل از درمان اجتناب کنید.
پس از درمان
رعایت برخی از نکته می‌تواند سرعت فرایند درمان و بهبودی را افزایش دهد. پس از تزریق، شما به‌زودی می‌توانید به فعالیت‌های عادی روزمره بازگردید. رعایت دستورالعمل‌های پزشک پس از تزریق ژل و یا چربی می‌تواند، جوانسازی پوست شما را سرعت بخشد. در اینجا برخی از نکات ذکر خواهند شد.

در صورتی وجود هرگونه کبودی و یا تورم پس از تزریق، تا زمانی که برطرف شوند، شما باید از نوشیدن الکل خودداری کنید. مصرف ویتامین E، آسپرین، داروهای ضدالتهابی غیراستروئیدی مانند ایبوبرفن را قطع نماید.
از داروهای ضد دردی استفاده کنید که کبودی و تورم را افزایش نمی‌دهند مانند استامینوفن و یا محصولات مشتق شده از آن.
از انجام ورزش‌های شدید برای چند روز پس از تزریق، یا تا زمانی که تورم فروکش کند، اجتناب ورزید. ورزش باعث افزایش ضربان قلب و تسریع جریان خون می‌شود، درنتیجه ممکن است تورم طولانی‌تر شود.
تا فروکش کردن تورم، از قرار گرفتن بیش‌ازحد در معرض نور خورشید، گرما و یا سرما اجتناب ورزید. همچنین شما باید از حمام آفتاب و سونا پس از تزریق به مدت چهار هفته دوری‌کنید.
ممکن است بلافاصله پس از درمان بتوانید از محصولات آرایشی استفاده نمایید. برخی از پزشکان استفاده از برخی از محصولات معدنی را توصیه می‌کنند آن‌ها باعث می‌شوند تنفس پوست شما افزایش‌یافته و فرایند بهبودی تسریع گردد، همچنین باعث کاهش کبودی می‌شوند. بااین‌حال ممکن است پزشک شما استفاده از محصولات آرایشی را تا 12 ساعت پس از تزریق، ممنوع نماید. برای آگاهی از دستورالعمل خاص با پزشک خود مشورت کنید.
ممکن است پزشک شما مکمل‌های گیاهی خاصی را به جهت کمک به بازیابی پوست و کاهش کبودی و تورم توصیه کند.
از مالش منطقه تحت درمان برای چند روز اجتناب ورزید.

 

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 4 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی