• ساعات کار: شنبه - پنج شنبه: 18.00-9.00

  • شماره تلفن: 021-26450199

  • ایمیل سایت: info@drdorita.com

پاکسازی پوست

پاکسازی پوست

پاکسازی، برداشتن سلول های مرده و نیز آلودگی هایی که برروی پوست تجمع پیدا کرده است می باشد این کار می تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک میکند.

با این کار سلول های لایه های سطحی پوست و نیز چربی ها و ذراتی که در اثر آلودگی های هوا بر روی پوست نشسته است برداشته می شود. برای اینکار با توجه به نوع پوست ابتدا با مواد تمیز کننده سطح پوست تمیز شده و بعد با استفاده از اسکراب های مناسب با نوع پوست، پوست پاکسازی می شود. سپس با کمی بخور جوش های سر سیاه تخلیه میشود و ماسک درمانی مورد نیاز استفاده میگردد.

پاکسازی برداشتن سلول های مرده و نیز آلودگی هایی که برروی پوست تجمع پیدا کرده است می باشد این کار می تواند سبب ایجاد شادابی و طراوت در پوست شود و به سلامت پوست کمک میکند. با این کار سلول های لایه های سطحی پوست و نیز چربی ها و ذراتی که در اثر آلودگی های هوا بر روی پوست نشسته است برداشته می شود. برای اینکار با توجه به نوع پوست ابتدا با مواد تمیز کننده سطح پوست تمیز شده و بعد با استفاده از اسکراب های مناسب با نوع پوست، پوست پاکسازی می شود. سپس با کمی بخور جوش های سر سیاه تخلیه میشود و ماسک درمانی مورد نیاز استفاده میگردد.

آدرس

تهران، موحد دانش (اقدسیه)، بعد از سفارت چین، جنب بانک صادرات، ساختمان نیما، طبقه سوم، واحد 12

021-26450199

info@drdorita.com

021-26450199

شنبه - پنج شنبه: 18:00 - 9:00

آمار دُریتا

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

شبکه های اجتماعی